Yaşam

Black Mirror’ın Yeni Sezonundan İlk Fragman Geldi

bir devrin efsanesi olmak Siyah ayna teknolojinin insan hayatını nasıl değiştirdiğini ve gelecekte nelere yol açabileceğini gösteren çok farklı bir yapım. Netflix’in sevilen dizisinin altıncı sezonunun yolda olduğunu biliyorduk. Şimdi de Black Mirror’ın yeni dönemi için bir fragman yayınlandı.

Bugün paylaşılan yeni bir Black Mirror tanıtım fragmanı, 6. dönem Haziran ayındayayına gireceğini ve dizide Aaron Paul, Kate Mara ve Salma Hayek gibi harika oyuncuların yer alacağını ortaya koyuyor.

Black Mirror’ın yeni dönemi Haziran’da geliyor!

Bir Netflix blog yazısı, yeni dönemin dizisinin “şimdiye kadar” olduğunu belirtiyor en tahmin edilemezŞirket neden şimdi açıklamıyor ama dizinin yaratıcısı Charlie BrookerBu dönemden neler bekleyebileceğimiz konusunda bize ipuçları veriyor.

brooker, “Kısmen bir meydan okuma olarak, kısmen de hem kendim hem de seyirciler için her şeyi taze tutmak için, bu döneme ne bekleyeceğime dair temel varsayımlarımdan bazılarını kasıtlı olarak değiştirerek başladım. Sonuç olarak, bu sefer daha tanıdık olan Black Mirror’ın yanında. “Black Mirror” bölümünün parametrelerini genişletmek için birkaç yeni unsurumuz var, şovun daha önce asla yapmayacağına yemin ettiğim bazıları da dahil. Hikayelerin hepsi ton olarak hala Black Mirror, ama orada bazı çılgın değişiklikler ve her zamankinden daha fazla çeşitlilik var.”söz konusu.

Altıncı Black Mirror bölümünün kaç bölümden oluşacağı şu an için bilinmiyor ancak geçen yıl Variety, beşinci sezonda üçten fazla bölüm olacağını belirtmişti. Dizi, Hazirandaseyirciyle buluşacak.

Sezonun yıldızlarla dolu takımında; Aaron Paul, Annie Murphy, Ben Barnes, Clara Rugaard, David Shields, Kate Mara, Paapa Essiedu, Salma Hayek Pinault, Samuel BlenkinVe Zazie Beetzisimler yer alacaktır.

Black Mirror 6. Dönem Fragmanı İçin;

pozantiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu