İş

Türk iş kadınları Adile Sultan Sarayı’nda buluştu

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye İş Kadınları Rehberi tarafından üçüncüsü düzenlenen plaket töreninde iş dünyasının nabzını tutan başarılı iş kadınları İstanbul Adile Sultan Sarayı’nda bir araya gelecek. Sunuculuğunu Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törn’ün üstleneceği gecede, iş dünyasında girişimci olan başarılı iş kadınlarına plaketleri takdim edilecek.

Kadınların iş gücüne katılımı ve başarılı girişimlere imza atması, ülkemizin ekonomik kalkınmasına büyük katkı sağlarken, yeni girişimcilere de ilham veriyor. İş hayatına cesurca atılan kadınlar, kendi işini kurmak isteyen yeni girişimci iş kadınlarına da örnek oluyor. İş dünyasında küçük işletmelerden büyük şirket yönetimine kadar ekonominin nabzını tutan iş kadınları, sanat ve sosyete hayatının iş kadınları ile 3 Mayıs 2023’te İstanbul Adile Sultan Sarayı’nda buluşuyor.

Türk İş Kadınları ve Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay yaptığı açıklamada, “İş hayatında girişimci olan iş kadınlarını bu yıl üçüncü kez bir araya getiriyoruz. iş hayatında kadın, ortada ve emeklerinin karşılığı olarak kurulacak iş birliğini sağlamak.Kendilerini bu gece plaketle onurlandırmak için.Afet bölgesindeki tüm iş kadınlarımıza da destek oluyoruz.Bu bölgeden tüm iş kadınları ön plana çıkıyor. Türkiş Kadınları.com ücretsiz.Tüm girişimci iş kadınlarını işbirliğine davet ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu