Haber

Şişecam Avrasya Cam Fuarı’na Katılacak

Şişecam

Avrasya Cam Fuarı’na Katılacak

 

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel oyuncu Şişecam, 11-14 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Avrasya Cam Fuarı’na katılacak. Düzcam ürün portföyünde en çok beğenilen ve tercih edilen eserleri, ileri teknoloji ile ürettiği yüksek performanslı çalışmalarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

 

9.11.2023 – Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren ve düzcam alanında birçok katkı sağlayan küresel tek şirket olan Şişecam, bölgenin en büyük ve prestijli sektörel fuarlarından biri olan Avrasya Cam Fuarı’nda kesim profesyonelleriyle buluşacak. 11-14 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Avrasya Cam Fuarı’na geniş ürün yelpazesinin en beğenilen ve tercih edilen eserleriyle katılacak olan Şişecam, yenilikçi çözümlerini dört gün boyunca sergileyecek .

 

Şişecam’ın Avrasya Cam Fuarı’ndaki standında sergileyeceği ve çok yakında pazara sunacağı eserlerden biri de üç gümüş renkli, seçiciliği en yüksek olan “Şişecam Temperlenebilir Solar Low-E Cam Nötr 60/29”. Bu çalışma, doğal gün ışığından ödün vermeden maksimum güneş kontrolü sağlayarak, ısıcamlı çift camlı ünitelerde 1,0 W/m²K ve üç camlı yalıtımlı ünitelerde 0,5 W/m²K maliyetle enerji tasarrufunu maksimuma çıkararak saygın projelerin farklı ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. cam üniteleri. .

 

Şişecam, yakın zamanda “Kuş Dostu Çözümler” adıyla pazara sunacağı ürünlerini Avrasya Cam Fuarı’nda da sergileyecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu