Yaşam

Popstar’ın 2004 Şampiyonu Selçuk Demirelli’nin Son Hali Görenleri Şaşırttı

2004 yılında yayınlanan Popstar’ın sezonu birçok yarışmacı ile unutulmazlar arasında yer alsa da bu yarışmayı gerçekten unutulmaz kılan sezonun şampiyonu Selçuk Demirelli oldu. Söylediği müzikle heyet üyelerini bile ağlatan Selçuk Demirelli, yarış sonrası ekranlardan uzaklaşırken son halini görenleri şaşırttı.

Abidin Özşahin’in birinciliği kazanmasının hemen ardından ikinci sezonuyla ekrana gelen Türkiye Popstarı, bir dönemin en popüler yarışma programlarından biri oldu.

2004 yılında 2. sezonu yayınlanan Popstar birçok rakibi ile anılsa da bir tanesi birbirinden öndeydi. O isim Selçuk Demirelli’ydi.

Sesiyle herkesi kendine hayran bırakan Selçuk Demirelli, yarışmanın en tanınan isimlerinden biri haline gelirken, Müslüm Gürses’in taht adayı olarak anılmaya başlandı.

2004 Popstar’ın şampiyonluk koltuğunda oturan Selçuk Demirelli, maçın ardından bir süre ekranda görünse de daha sonra gözden kayboldu.

Ekranlardan uzak olmasına rağmen müzik kariyerine devam eden Selçuk Demirelli’nin başına gelenler herkes tarafından merak edilirken, sevilen yarışmacı yıllar sonra ortaya çıktı.

İşte Selçuk Demirelli’nin son hali:

?

?

?

Müzik kariyerine hız kesmeden devam eden Selçuk Demirelli’nin birkaç şarkısını buraya bırakıyoruz:

?

?

Popstar Selçuk’un son halini nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu