Yaşam

Neredeyse Elendi: Kim Milyoner Olmak İster Spiker Kenan İmirzalıoğlu’nun Yeşilçam Sorusuna Cevabı

ATV ekranlarının en sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster dün akşam yeni bölümüyle yayındaydı. Hepimizin büyük bir merakla izlediğimiz ve yarışmacılarla adeta bire bir heyecanı yaşadığımız Milyoner’in her yeni bölümünde birbirinden ilginç olaylara tanık olmaya devam ediyoruz. Bu kez Yeşilçam’la ilgili bir soruya takılan ve elenmenin eşiğine gelen yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu’ndan tepki geldi.

Bildiğiniz gibi 2019 yılından bu yana Kenan İmirzalıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen Kim Milyoner Olmak İster yarışması büyük bir fenomen.

2011 yılında Kenan Işık tarafından yayınlanmaya başlayan program, beyin kanaması geçirip komaya girmesi üzerine 2014 yılında Selçuk Yöntem’e aktarılmıştır. Ardından 2017 yılında Murat Yıldırım’ın sunmaya başladığı programı son olarak 2019 yılında Kenan İmirzalıoğlu devraldı.

Yarışmacılar ile kurduğu iletişim, sakin ve bilgili tavrıyla gönülleri fetheden İmirzalıoğlu’nun güler yüzü programı izleyen herkesi etkilemeye devam etti.

Her salı akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’de dün akşamki bölüme yine bir isim bırakıldı.

Senaryo yazdığını söyleyen Deniz Yüksel adlı yarışmacının aklına gelen Yeşilçam sorusu gecenin en çarpıcı olaylarından birine tanık olmamızı sağladı.

Birinci baraj sorusuna başarıyla gelen 23 yaşındaki Yüksel’in altıncı sorusu ise ‘Herkese çay benden!’ oldu. ve ‘Şakir’e çay yok!’ İzlediğiniz sinema nedir?’ soru geldi

Senaryo yazdığı için herkes bu soruyu çabuk öğreneceğini düşünse de yarışmacının Yeşilçam’dan habersiz olduğu ortaya çıktı.

Çöpçü Hükümdar, Kibar Feyzo, Çiçek Abbas ve Şekerpare seçeneklerinin yer aldığı altıncı soruda yarışmacı yarı joker hakkını kullanmak istedi.

Elenmenin eşiğinden dönen Deniz Yüksel, kalan C ve D seçeneklerinin ortasında doğru cevabı verdi.

Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Çiçek Abbas’ı izlediniz mi’ sorusuna yarışmacı, ‘Hayır izleseydim bilirdim. Şekerpare diye bir film hiç duymadım ama bu replikleri çok duydum. Bu kadar çok duyduğum bir repliğin muhtemelen hiç duymadığım bir sinema salonundan gelmediğini söyledim.’ o cevapladı.

Kendini tanıtırken senaryo yazdığını belirten Kenan İmirzalıoğlu, “Anladığım kadarıyla daha çok yabancı filmler izliyorsunuz. O senaryoları Türk seyircisi için mi yazacaksınız?” bir soru sordu.

Yarışmacı, ‘Evet, aslında emin değilim’ dedi. diye cevap verdi. Ünlü oyuncu ve sunucu İmirzalıoğlu, “O halde burada seyirciyle gönül bağı kurmak istiyorsanız bence bir kaç Yeşilçam filmi izlemelisiniz. O filmler çok güzel ve öğretici.” Yüksel’e öğütler verdi.

haberbasyayla.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu