Haber

Futbol Antrenörlerine Yönelik Sürekli Gelişim Ücretlendirme Semineri Kayseri’de Düzenlenecek

Futbol Antrenörlerine yönelik Sürekli Gelişim Tazminat Semineri, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) iş birliğiyle Kayseri’de gerçekleştirilecek.

TÜFAD Kayseri Şubesi’nden yapılan açıklamada; Haziran ayında düzenlenen Sürekli İyileştirme Seminerine katılamayan ve bu nedenle çalışma izni alamayan antrenörler için telafi semineri düzenleneceği açıklandı. Seminere amatör antrenörler ve TFF Grassroots-C lisansına sahip antrenörler katılabilir. TÜFAD Kayseri Şube Başkanı Osman Yozgat, ilk seminere çeşitli nedenlerle katılamayan antrenörlerin bu telafi seminerinden yararlanabileceğini söyledi. Yozgat, “Zorunlu Antrenman Seminerine katılmayan antrenörlerimiz sezon içerisinde çalışma izni alamazlar. Bu nedenle daha önce düzenlediğimiz seminere belirli mazeretlerle katılamayan antrenörlerimiz için telafi semineri düzenleyeceğiz. Antrenörler yeni sezon öncesi düzenlenecek bu seminere katılarak çalışma izni alabilecekler.”

TFF-TÜFAD iş birliğiyle eylül ayında gerçekleştirilecek seminerin tarihi netleştikten sonra önümüzdeki günlerde katılımcılara duyurulacak. – KAYSERİ

haberpalandoken.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu