Haber

Bootcamp Erciyes’te serbest meslek eğitimi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Eğitime yaklaşık 300 kişi katılırken, eğitimde freelancer ile ilgili tüm detaylar konuşuldu. Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi ICMPD tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile uyumlu olarak yürütülen ENHANCER Programı kapsamında Erciyes Teknopark’ta düzenlenen Bootcamp Erciyes devam ediyor. . Bootcamp Erciyes programı kapsamında bu kez ‘Nasıl Freelancer Olunur’ Eğitimi verildi.

Eğitimin açılış konuşmasını yapan Erciyes Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hidayet Kiraz, eğitimler hakkında bilgi verdi. ‘Nasıl Freelancer Olunur’ Eğitimi kapsamında iki oturum halinde gerçekleşen eğitimin ilk oturumunda Sosyal Medya Uzmanı Ahmet Ekinci, katılımcılara freelancer eğitimi ve freelancer nasıl olunur hakkında bilgi verdi.

Eğitimin ikinci oturumunda freelance alanında çok sayıda makalesi, röportajı ve podcat’i bulunan ve birçok freelancer kapsamında mentorluk yapan Zekeriya Mulbay, freelance konusunda katılımcıların sorularını yanıtladı. Eğitim sonunda katılımcılar fikir alışverişinde bulundu. Bootcamp Erciyes kapsamında düzenlenen eğitimler devam ederken, eğitimlerin bir sonraki aşaması girişimcilik üzerine olacak.

artuklu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koşuyolu evden eve nakliyat
Başa dön tuşu