Haber

Adana’da Sevgilisini Konuşmaya İkna Edemeyen Kişi Arabanın Camını Kırdı

ADANA’da Fırat A. (41), ayrılmak isteyen sevgilisi NK’yi (40) konuşmaya ikna edemeyince trafikte yolunu kesti ve yumruklayarak arabasının camını kırdı. Cep telefonu kamerasına yansıyan saldırının ardından gözaltına alınan adam, “Bir anlık sinirle yaptım” dedi. Pişman olduğunu söyleyen Fırat A. hakkında uzaklaştırma kararı çıkarılarak tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Olay, 9 Ocak günü saat 18.00 sıralarında Seyhan ilçesi Cemalpaşa Mahallesi Vali Yolu Caddesi üzerinde meydana geldi. NK isimli kadın, bir süre önce erkek arkadaşı Fırat A.’dan ayrılma kararı aldı. NK’yi ikna edemeyen Fırat A., trafikte seyir halindeyken kadının aracının önünü kesti. NK’nin konuşma talebini reddetmesi üzerine Fırat A., “Bu kadar vicdansız olmayın” diye bağırarak otomobilin ön camını yumruklayıp kırdı. NK çığlık atarak çevredekilerden yardım istedi. Şüpheli Fırat A., bu saldırının ardından bölgeden kaçtı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

‘Bunu bir öfke anında yaptım’

Bu sırada bölgede devriye gezen Seyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri müdahale ederek şüpheliyi gözaltına aldı. NK’nin şikayetçi olduğu Fırat A., olayın ardından polis merkezine giderek, ifadesinde bir an önce oradan ayrılmak istediğini söyledi. Ben de konuşmak istedim. Bir anlık öfkeyle yaptım. Üzgün ​​olduğunu söyledi.

İşlemlerin ardından ‘mala zarar verme’ ve ‘tehdit’ suçlamasıyla adliyeye sevk edilen Fırat A., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ayrıca Fırat A. hakkında uzaklaştırma kararı çıkarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu